Wpłać darowiznę na rzecz Stowarzyszenia: 90 1140 2004 0000 3702 7710 5478

„Stop Nieuczciwym Pracodawcom” to Stowarzyszenie, które ma na celu wsparcie pracowników w walce o ich prawa przy jednoczesnej promocji pracodawców kierujących się w swoich działaniach dobrymi praktykami na rynku pracy. Pracownikom oferujemy  pomoc oraz wsparcie merytoryczne w negocjacjach z pracodawcami,  prowadzimy również działania prewencyjne mające na celu uświadamianie pracowników na temat prawa pracy.

Małgorzata Marczulewska

Pomysłodawczyni projektu i założycielka Stowarzyszenia „Stop nieuczciwym pracodawcom”. Ukończyła Ekonomię na Uniwersytecie Szczecińskim. Od 12 lat aktywnie zajmuje się prowadzeniem negocjacji z dłużnikami oraz windykacją. Swoje umiejętności negocjacyjne wykorzystuje do celów odzyskiwania należności na rzecz poszkodowanych zarówno na etapie polubownym jak i komorniczym. W swojej praktyce zawodowej wielokrotnie spotkała się osobami pokrzywdzonymi przez pracodawców, którym zamierza udzielać fachowej pomocy z zakresu odzyskiwania należności.

Mateusz Galikowski

RADCA PRAWNY

www.mgalikowski.pl

Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, broniąc pracy magisterskiej w katedrze prawa pracy. Następnie odbył aplikację radcowską i w roku 2013 uzyskał tytuł radcy prawnego. Od tego czasu prowadzi własną kancelarię. Zbierając doświadczenie zawodowe, pracował w kancelariach wyspecjalizowanych w prawie finansowym i administracyjnym. Obecnie w ramach indywidualnej praktyki zajmuje się obsługą przedsiębiorców i osób prywatnych.

Magdalena Piasecka

ADWOKAT

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 2013 roku prowadzi indywidualną kancelarię w Gorzowie Wlkp. przy ul. Nadbrzeżnej 17. Specjalizuje się w prawie karnym, cywilnym oraz rodzinnym, posiada także bogate doświadczenie w sprawach z zakresu prawa pracy, prawa prasowego oraz prawa administracyjnego. Świadczy usługi prawne na rzecz osób fizycznych oraz przedsiębiorców.

Michał Kałużny i Bartłomiej Łukaszczuk

ADWOKACI

www.kaluzny-lukaszczuk.pl

Kancelaria adwokacka świadczy kompleksowe usługi prawne dla Klientów korporacyjnych, Klientów indywidualnych i Klientów sektora publicznego, m. in. w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, karno – skarbowego, prawa handlowego, prawa pracy, prawa obrotu nieruchomościami
i prawa administracyjnego. Poza stałą obsługą prawną Kancelaria oferuje świadczenie usług prawnych polegające na prowadzeniu poszczególnych spraw zarówno w sporach pozasądowych jak i tych, które znajdują się już na etapie postępowania przed sądem. Kancelaria świadczy również pomoc prawną w postępowaniach egzekucyjnych. Siedzibą Kancelarii jest Gorzów Wielkopolski.

Małgorzata Duliniec

RADCA PRAWNY

www.radcaprawnywgorzowie.pl

Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Zasady współpracy ustalane są z każdym klientem indywidualnie, stosownie do jego oczekiwań i potrzeb. Każda sprawa prowadzona jest w sposób rzetelny przy uwzględnieniu interesu klienta. W toku prowadzonych spraw ale także po ich zakończeniu kancelaria związania jest tajemnicą zawodową zgodnie z kodeksem Etyki Radcy Prawnego. Kancelaria prowadzi swoją działalność na terenie województwa lubuskiego, zachodniopomorskiego oraz wielkopolskiego. Kancelaria prowadzi sprawy cywilne, z zakresu prawa rodzinnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, sprawy administracyjne i gospodarcze.

Nie obawiaj się walki o swoje prawo

Nasza firma w pełni wspiera Cię w walce o prawa, godne traktowanie oraz uczciwe wynagrodzenie za wykonana pracę Skontaktuj się z nami.
Kontakt

Zadzwoń
+48 500 509 410
i uzyskaj Pomoc

Opinie

Dziękuję za pomoc. Odzyskałam należne mi wynagrodzenie bez dodatkowych stresów. Firma zaopiekowała się mną w 100 % i doprowadziła do szczęśliwego zakończenia sporu.
Milena Wesołowska
Polecam firmę Stop Nieuczciwym Pracodawcom, dzięki jej fachowemu podejściu rozwiązałem długotrwały spór z moim byłym pracodawcą, szkoda, że tak późno ją znalazłem.
Piotr Kamiński