www.stopnieuczciwympracodawcom.pl – nasza strona internetowa zmienia swój wizerunek. To wszystko z powodu nowych planów i nowej strategii na działanie naszej organizacji. Nie zmienia się jednak cel naszej pracy – pomaganie pracownikom, którzy są nieuczciwie traktowani przez swoich pracodawców.

Nowa strona internetowa jest przede wszystkim bardziej przejrzysta, nowoczesna i bardziej estetyczna. Rozwijać będziemy bloga i publikowanie w nim naszych komentarzy i artykułów eksperckich. Publikować będziemy także nasze informacje prasowe. Wciąż czekamy na wiadomości od pracowników, którzy czują się poszkodowani przez pracodawców. Tylko w ciągu ostatnich sześciu miesięcy do naszego stowarzyszenia trafiło ponad 300 wiadomości – telefonicznych, mailowych, a czasem nawet drogą papierową.

– Strona internetowa i nasze media społecznościowe to podstawowy kontakt z osobami, którzy zwracają się do nas z prośbą o pomoc. Postanowiliśmy zrobić sobie prezent na piąte urodziny. Nowa strona, nowy wizerunek, nowy plan aktywności i wciąż ten sam cel: ochrona interesów pracowników. Mamy nadzieje, że wszystkim spodoba się nasza nowa strona i będą ją jeszcze chętniej odwiedzać – mówi Małgorzata Marczulewska, Prezes stowarzyszenia STOP Nieuczciwym Pracodawcom.

Jeszcze w pierwszej połowie lipca ukaże się podsumowanie I półrocza działania naszego stowarzyszenia w roku 2022. W czerwcu obchodziliśmy pięć lat działania – informacja podsumowująca pięciolecie ukaże się w drugiej połowie miesiąca.