30 listopada Prezes stowarzyszenia STOP Nieuczciwym Pracodawcom Małgorzata Marczulewska wzięła udział w wydarzeniu Szczecin Biznes Inspiracje. Spotkanie zainicjowały władze Szczecina przy współpracy z organizacjami otoczenia biznesu z naszego regionu: Północnej Izby Gospodarczej, Kobietowa, Business Center Club czy Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Konferencja odbyła się w Willi Lentza w Szczecinie.

Podczas szybkiej rozmowy z prezydentem Szczecina Piotrem Krzystkiem prezes Małgorzata Marczulewska mówiła o planach stowarzyszenia, naszej aktywności i pomysłach na działanie w roku 2023.

– Jesteśmy aktywni, chcemy zainteresować władze samorządowe naszym działaniem w skali lokalnej i ogólnopolskiej – mówi Małgorzata Marczulewska, Prezes Grupy AVERTO i założycielka stowarzyszenia STOP Nieuczciwym Pracodawcom. – Zainteresowanie było duże. Pan prezydent szczególnie zwrócił uwagę na to, że poza tym, że jesteśmy firmą windykacyjną i stowarzyszeniem społecznym to działamy także detektywistycznie – dodaje.

Dziękujemy Północnej Izbie Gospodarczej za zaproszenie i deklarujemy dalszą aktywność!