„Stop Nieuczciwym Pracodawcom” to Stowarzyszenie, które ma na celu wsparcie pracowników w walce o ich prawa przy jednoczesnej promocji pracodawców kierujących się w swoich działaniach dobrymi praktykami na rynku pracy. Pracownikom oferujemy  pomoc oraz wsparcie merytoryczne w negocjacjach z pracodawcami,  prowadzimy również działania prewencyjne mające na celu uświadamianie pracowników na temat prawa pracy.

Małgorzata Marczulewska

Pomysłodawczyni projektu i założycielka Stowarzyszenia „Stop nieuczciwym pracodawcom”. Ukończyła Ekonomię na Uniwersytecie Szczecińskim. Od 12 lat aktywnie zajmuje się prowadzeniem negocjacji z dłużnikami oraz windykacją. Swoje umiejętności negocjacyjne wykorzystuje do celów odzyskiwania należności na rzecz poszkodowanych zarówno na etapie polubownym jak i komorniczym. W swojej praktyce zawodowej wielokrotnie spotkała się osobami pokrzywdzonymi przez pracodawców, którym zamierza udzielać fachowej pomocy z zakresu odzyskiwania należności.

Mateusz Galikowski

RADCA PRAWNY

www.mgalikowski.pl

Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, broniąc pracy magisterskiej w katedrze prawa pracy. Następnie odbył aplikację radcowską i w roku 2013 uzyskał tytuł radcy prawnego. Od tego czasu prowadzi własną kancelarię. Zbierając doświadczenie zawodowe, pracował w kancelariach wyspecjalizowanych w prawie finansowym i administracyjnym. Obecnie w ramach indywidualnej praktyki zajmuje się obsługą przedsiębiorców i osób prywatnych.

Współpracujemy z:

KANCELARIA WÓDKIEWICZ SOSNOWSKI

www.wodkiewicz-sosnowski.pl

Photo of the Remarkables mountain range in Queenstown, New Zealand.

Nie obawiaj się walki o swoje prawo

Nasza firma w pełni wspiera Cię w walce o prawa, godne traktowanie oraz uczciwe wynagrodzenie za wykonana pracę Skontaktuj się z nami.
Kontakt

Zadzwoń
+48 500 509 410
i uzyskaj Pomoc

Opinie

Dziękuję za pomoc. Odzyskałam należne mi wynagrodzenie bez dodatkowych stresów. Firma zaopiekowała się mną w 100 % i doprowadziła do szczęśliwego zakończenia sporu.
Milena Wesołowska
Polecam firmę Stop Nieuczciwym Pracodawcom, dzięki jej fachowemu podejściu rozwiązałem długotrwały spór z moim byłym pracodawcą, szkoda, że tak późno ją znalazłem.
Piotr Kamiński